Ako bývalo vždy zvykom, prvoaprílové učenie u nás mohli viesť rodičia alebo samotní žiaci....
V 3.A pán Sedlák rozprával deťom o kameňoch, pani Vadovičová naučila deti 4 základné pozdravy v jazyku okolitých štátov a pani Bagin pozvala hosťa pána Kobetiča, kurátora, ktorý porozprával deťom o vývine historických malieb.
Aj prvákov navštívila p. Bagin s p. Kobetičom a u "béčkarov" si dali aj turnaj v spoločenských hrách.
Naši ôsmaci si pre tento deň urobili v triede pyžamovú párty, pričom p. učiteľky im asistovali ako čašníčky.
Ďakujeme všetkým, ktorí prijali pozvanie na toto prvoaprílové učenie a spestrili tento deň.
.jpg)
