30.6.2022 sme slávnostne ukončili šk. rok a ocenili našich naj-športovcov za výborné výsledky v súťažiach Olympijského dňa školy. Rovnako boli mestom Trnava prostredníctvom mestského poslanca p. Šarmíra ocenení aj 4 žiaci 6.A triedy za verejnoprospešné práce v mestskej časti Modranka.
V tento deň sme sa rozlúčili nielen s našimi deviatakmi, ale aj ostatními žiakmi, ktorí budú pokračovať v štúdiu na stredných školách. Prajeme Vám veľa úspechov do ďalších dní a veríme, že na našu školu budete v dobrom spomínať.
Všetkým želáme pohodové slnečné dni počas prázdnin a dovoleniek a tešíme sa do videnia 5. septembra 2022.
Krásne leto!
.jpg)