Vážení rodičia,
od 10. januára 2022 nastupujú žiaci I. a II. stupňa na prezenčné vyučovanie. Vyučovanie bude prebiehať v bežnom režime. Podobne bude v bežnom režime fungovať ranná ŠKD, poobedná ŠKD, stravovanie žiakov.
Od 10.1.2022 funguje materská škola v bežnej prevádzke. Prevádzka MŠ sa riadi školským semaforom, ktorý je zverejnený na https://www.minedu.sk/data/att/21336.pdf
Zároveň je potrebné pred nástupom do školy a škôlky zaslať Vyhlásenie o bezpríznakovosti prostredníctvom edupage. Školy sa budú riadiť manuálom Školský semafór :https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/
Za spoluprácu ďakujeme!
.jpg)
