Žiaci a učitelia našej školy za obdobie od januára do marca prečítali spolu 392 kníh.
"Naj" čitateľmi školy sa stali:
za 1. stupeň Juraj Vlček - 19 kníh
za 2. stupeň - Sárka Černá a Ivanka Lampertová - každá z nich prečítala za toto obdobie 12 kníh.
Najbližšie s tipmi o počte prečítaných kníh boli Nicolka Kopáčová (393 kníh) a Sebastien Kaczírek (391 kníh).
Víťazov bude po návrate do školy čakať odmena hodná "školských" čitateľov.
Ďakujeme za účasť v súťaži a na budúci rok sa môžete opäť tešiť na novú knižnú súťaž.
.jpg)