Poďakovanie za pomoc pri pokládke betónových kociek a úprave terénu v sobotu 20.05.2017 patrí: p. Hruškovi, p. Šarmírovi,p. Delinčákovej a rodine Pavlusovej. / 3. brigáda/
Vo štvrtok 4.5.2017 sa uskutočnila 2. brigáda. Ďakujeme za pomoc p. Hruškovi, p. Krištofiakovi a rod. Horňákovej za výkopové práce.
V sobotu 8. apríla sa uskutočnila 1. brigáda v areáli školy. Ďakujeme za pomoc p. Šarmírovi, rodine Martančíkovej,Sekerovej,Pavlusovej,Delinčákovej a sponzorovi p. Mikulášovi , ktorý nám zabezpečil materiál a výkopové práce so zameraním terénu.
Ďakujeme...
.jpg)