• Projekty v šk. roku 2013/2014

• Projekt - Záložka do knihy spájala školy v rámci Medzinárodného mesiaca školských knižníc. Naša škola spolupracovala s partnerskou školou nadviazala spoluprácu už po tretí rok, do projektu sa zapojili žiaci  1. s 2. stupňa..

Prázdninové školské dvory – „Hviezdicový tábor Modranka“ projekt umožňoval žiakom využívať zariadenie školy aj počas letných prázdnin. V júli pani učiteľky  zorganizovali pre žiakov dvojtýždňový letný tábor so zaujímavým programom: výlet do Skalice a Trenčína,  tvorivé dielne, športový deň, z každého rožku trošku, prírodovedný deň Deťom sa program veľmi páčil a tešia sa na budúce leto.

Infovek - cieľom projektu je zaviesť do školy informačné a komunikačné technológie a systematicky žiakov pripravovať na život a prácu vo svete globálnej informačnej spoločnosti 3. tisícročia. Projekt vytvára také podmienky pre vzdelávanie na základných a stredných školách, ktoré vybavia mladú generáciu týmito schopnosťami.

Zamestnanecký grantový program Wolksvagen 2014 - " Cesta – škola- bezpečnosť " Vytvoriť praktické aktivity pre dopravnú výchovu. V rámci projektu sa žiaci zúčastnili aktivít na dopravnom ihrisku v Trnave a na školskom ihrisku v areáli školy. Zakúpili sme dopravné značky, semafory, terčíky, vesty pre výučbu dopravnej výchovy v školskom areáli

"Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných školách s využitím elektronického testovania"

,,Podpora profesijnej orientácie žiakov základnej školy na odborné vzdelávanie a prípravu prostredníctvom rozvoja polytechnickej výchovy zameranej na rozvoj pracovných zručností a práca s talentami"

,,Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí"

"Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety" digitálne vzdelávanie žiakov, škola získala interaktávna tabuľa, notbook, ozvučenie.

,,JUVYR - Národný projekt: Podpora profesijnej orientácie žiakov Podpora profesijnej orientácie a rozvoja polytechnickej výchovy u žiakov, motivácia pre budúcu profesiu

,,Druhý krok ,,zameraný na emocionálny rozvoj detí / bezpečné správanie v školách,, výchovno preventívny progran proti agresii a násiliu v školách.

,,Preventista,, prevencia počítačovej kriminality,nebezpečenstvá  internetu, sociálne siete a ich riziká, projekt zameraný na Kyberšikanu.

,,Predškoláci,, pripraviť deti na ľahší vstup do ZŠ, aktivity so špeciálnym pedagógom.

,,Stromy,, projekt zameraný na environmentálnu výchovu.

,,Zvyšovanie kvalifikácie učiteľov telesnej a športovej výchovy

Šach na školách / CIS/

Erasmus - Programa de Apredizaje Permanente , prax študentov na hodinách ANJ

Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva – v rámci projektu sme získali . interaktávna tabuľa,notbook, tablet, wiFi router