Novinky

Úspechy našich žiakov

školský rok 2015/2016

Úspechy našich žiakov  školskom roku 2015/2016

umiestnenie

názov súťaže

kolá

meno

3.

Výtvarná súťaž,, Naše hory,,

Kalokagatia

Michaela Ostatníková

2.

Projekt ,,Zachráňme pagaštan konský,,

MÚ Trnava –odbor životného prostredia

Barbora Micháleková

1.

Projekt,,Hľadajme električku Cifrušku,,

MÚ Trnava Trnava –odbor životného prostredia

Barbora Micháleková

1

Ochranárik očami detí

OÚ- odbor krízového riadenia

Filip Hanko

2.

Výtvarná súťaž ,, Maľovaný sen Vianoc,,

Kalokagatia

Tamara Blažeková

1.

Najrýchlejší korčuliar Trnavy 2.ročník

 

Alex Fehér

2.

Vianočné aranžovanie

Kalokagatia

Ester Urbanová

1.

Majstrovstvá okresu v šachu

Okresné kolo

Dominik Bango

3.

Majstrovstvá okresu v šachu

Okresné kolo

Lukáš Bango

 

Majstrovstvá kraja v šachu

Krajské kolo

Dominik Bango

 

Majstrovstvá kraja v šachu

Krajské kolo

Lukáš Bango

 

3.

Majstrovstvá Slovenska v zrýchlenom šachu

celoslovenské

Lukáš Bango

2.

Trnavský šachový rebríček ZŠ 1.kolo

 

Lukáš Bango

4.

Trnavský šachový rebríček ZŠ 1.kolo

 

Dominik Bango

2.

Trnavský šachový rebríček ZŠ 2.kolo

 

Lukáš Bango

4.

Trnavský šachový rebríček ZŠ 2.kolo

 

Dominik Bango

úspešný riešiteľ

IBobor

celoslovenské

Mariana Váleková

úspešný riešiteľ

IBobor

celoslovenské

Monika Blažová

9.

Všetkovedko – 14 309 súťažiacich

Informatická online súťaž celoslovenská

Alex Fehér

13.

Všetkovedko – 14 309 súťažiacich

Informatická online súťaž celoslovenská

Lucia Augustínová

17.

Všetkovedko – 14 309 súťažiacich

Informatická online súťaž celoslovenská

Michaela Oravcová

šampióni školy

WEG v matematike, angličtine a vede pre UNICEF

Celosvetová súťaž

Miriam Váleková, Jakub Hornák, Alexandra Štetiarová,

Linda Slížová,

Ján Veselský,

Martin Botka

3.

Výtvarná súťaž ,, Saganmánia,,

 

Marianna Šnajdarová

 

megamozog

Bezkriedy – práca na doma - súťaž

Juraj Kavoň

3.

Dejepisná olympiáda

okresné kolo

Alan Kohút

3.

Pytagoriáda v kategórii P3

okresné kolo

Leonard Gamba

3.

Pytagoriáda v kategórii P8

okresné kolo

Ján Veselský

1.

Trnavský šachový rebríček ZŠ

Kalokagatia

škola

2.

Trnavský šachový rebríček -žiaci

Kalokagatia

Lukáš Bango

3.

Trnavský šachový rebríček -žiaci

Kalokagatia

Dominik Bango

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou, Ulica Ivana Krasku 29,Trnava
    Ulica Ivana Krasku 29, 917 05 Trnava
  • ZŠ: +421 33/5543049, 0911/348088
    MŠ: 033/5543248, 0911/348070
    ŠJ: 033/5543249, 0911/348070
    mobil riaditeľňa: 0915/763047

Fotogaléria