• Projekty v šk. roku 2014/2015

• Projekt Fibonacci aktivity a materiály využívali vyučujúce na podporu prírodovedného vzdelávania  na 1. a 2. stupni základného vzdelávania a to takým spôsobom, aby sa dieťa naučilo pozorovať, klásť si otázky a chápať veci, ktoré ho obklopujú. Učí deti experimentovať a rozvíja ich schopnosť vedecky premýšľať a argumentovať.

Prázdninové školské dvory – „Hviezdicový tábor Modranka“ projekt umožňoval žiakom využívať zariadenie školy aj počas letných prázdnin. V júli pani učiteľky  zorganizovali pre žiakov dvojtýždňový letný tábor so zaujímavým programom: výlet do Bratislavy a do Pezinku,  tvorivé dielne, športový deň, deň hier, prírodovedný deň Deťom sa program veľmi páčil a tešia sa na budúce leto.

"Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných školách s využitím elektronického testovania". elektronické testovanie žiakov 2. stupňa v ANJ

,,Podpora profesijnej orientácie žiakov základnej školy na odborné vzdelávanie a prípravu prostredníctvom rozvoja polytechnickej výchovy zameranej na rozvoj pracovných zručností a práca s talentami".

,,Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí".

"Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vzdelávacie predmety" digitálne vzdelávanie žiakov, škola získala interaktívna tabuľa, notbook, ozvučenie.

,,JUVYR - Národný projekt: Podpora profesijnej orientácie žiakov Podpora profesijnej orientácie a rozvoja polytechnickej výchovy u žiakov, motivácia pre budúcu profesiu.

,,Predškoláci,, pripraviť deti na ľahší vstup do ZŠ, aktivity so špeciálnym pedagógom.

,,Šach na školách / CIS/,, pomoc školákom, šachový krúžok, školské kolá v šachu

,,Druhý krok ,,zameraný na emocionálny rozvoj detí / bezpečné správanie v školách,,

,,Hravé parky v areáloch mestských škôl“ získali sme 1. miesto

,,Zvyšovanie kvalifikácie učiteľov telesnej a športovej výchovy“ – vzdelávanie pre učiteľov 1. stupňa.1

,, Digitálne vzdelávanie pre všeobecno – vzdelávacie predmety“

,, Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva“ Digipédia, Digi škola, Škola na dotyk, Digitálne učivo na dosah“ – vybavenie IKT technikov, preškolenie pedagogických zamestnacov pri práci s tabletmi a elektronickom testovaní.

Združenie Orava - Týždeň hlasného čítania, Noc v škole - rozvoj záujmu o mimočítankové čítanie u žiakov

,,Hravé parky v areáloch mestských škôl – estetické skrášlenie zadnej časti areálu určenej pre relax a hry – získali sme 1. miesto..

V zdravom tele zdravý duch - zameraný na zdravie a protidrogovú prevenciu -mesto Trnava

Za tajomstvom tradícii – zameraný na Veľkonočné zvyky a tradície – mesto Trnava

COOP Jednota Nech sa nám netúlajú – projekt Pridaj sa k nám – zameraný na využívanie voľno časových aktivít s deťmi, rodičmi a pedagógmi.

Poznaj svoje mesto –Mestská veža