• Prerušenie prevádzky ZŠ

Na základe zvyšujúceho sa počtu chýbajúcich žiakov z dôvodu chrípkovej epidémie bude prevádzka základnej školy od 15.2.-19.2.2018 prerušená. Prevádzka ZŠ bude opäť otvorená v utorok 20.2.2018.

• Šk. kolo Biblickej olympiády

Víťazmi školského kola Biblickej olympiády, ktorí postupujú do dekanátneho kola a ako jeden tím budú reprezentovať našu školu sa stali Váleková Mirka, Marková Mária, Horník Jakub a Váleková Marianka. Srdečne gratulujeme a držíme palce v ďalšom reprezentovaní školy.

• Vedomostný kvíz 1. stupeň

Dňa 6.2.2018 sa žiaci prvého stupňa zúčastnili vedomostného kvízu na škole. Súťažili v piatich zmiešaných družstvách a zmerali si vedomosti v rôznych oblastiach ako šport, príroda, naša vlasť, prekvapenie či múdre hlavičky. Okrem toho, že sa zabavili, rozšírili si aj svoje vedomosti.

Oznam pre rodičov o uzatvorení MŠ

Od stredy 14.2. 2018 do 16.2.2018 je materská škola uzatvorená z dôvodu chrípkovej epidémie na základe konzultácie s RUVZ Trnava. Prevádzka bude otvorená v pondelok 19.2.2018.

Ďakujeme za porozumenie.

• Krúžková činnosť

Z dôvodu zvýšenej chorobnosti žiakov sa krúžková činnosť od 13.2.2018 do 16.2.2018 pozastavuje. Ďakujeme za porozumenie.

• Hlasovanie

Žiaci a rodičia nezabudnime sa zapojiť a zabojovať o ihrisko pre Trnavu na stránke:

• Všetkovedko

Žiaci, ktorí sa zúčastnili vedomostnej súťaže Všetkovedko, si k polročnému hodnoteniu pribalili aj ceny za umiestnenie v tejto súťaži. Všetkým súťažiacim gratulujeme k ich umiestneniu. Všetkovedkom školy sa stal Mário Kohút z 5.A. Blahoželáme :)

• Jednoduché stroje - kladka

Učíme sa o kladke - a tak sme si ju vyrobili.... :)

• Povolania rodičov

Žiaci na hodine PRV vyrábali plagát o povolaniach svojich rodičov. Niektorí si priniesli  fotografie, mohli o nich napísať, nakresliť, prípadne doplniť nalepením obrázkov z časopisov.

• Vianočné prianie

• Vianočné prázdniny

V piatok 22.12.2017 končí školské vyučovanie nasledovne:

1. stupeň končí vyučovanie po 4. hodine o 11:25,

2. stupeň končí vyučovanie 5. vyučovacou hodinou o 12:20 hod.

Školská jedáleň a ŠKD sú v prevádzke bez obmedzenia.

Vianočné prázdniny trvajú od 23.12.2017 do 05.01.2018.

Nástup do školy je v pondelok 08.01.2018.

• Učíme sa recyklovať

Žiaci prvého ročníka sa hravou formou učia separovať odpad a zároveň chrániť našu prírodu.

• Vianočná šou

V Mestskej športovej hale v Trnave sa naši žiaci zúčastnili športovo-zábavnej šou, kde vybojovali krásne 3. miesto. Akciu moderoval Chyno a o program sa postaral Robo Papp. Športovcom gratulujeme a obecenstvu ďakujeme za ich povzbudzovanie.

• Vianočná akadémia

Príďte načerpať vianočnú pohodovú atmosfétu v našom podaní -  15.12.2017 o 16:30 hod do KD Modranka. Tešíme sa na Vás...

• Vianočné aranžovanie

Na okresnej súťaži vo Vianočnom aranžovaní organizovanom CVČ Trnava zastupovali našu školu Alica Maletičová a Lívia Vadovičová.... Dievčatám ďakujeme a Alicke za 1. miesto v povinnej a 2. miesto vo voľnej väzbe. Srdečne GRATULUJEME!

• ZMENA V OBMEDZENÍ!

Z dôvodu rekonštrukcie chodníka pred 2. budovou žiadame zamestnancov, žiakov, rodičov a iných návštevníkov, aby na vstup do tejto budovy používali iba bočný vchod od parkoviska. Prechod k 2. budove bude umožnený po prístupovej ceste od parkoviska, nakoľko hlavný chodník bude z dôvodu pokračujúcich rekonštrukčných prác dočasne uzatvorený. Ďakujeme za porozumenie a rešpektovania obmedzenia. Prosíme o zvýšenú bezpečnosť v šk. areáli.

• Turistika v Bratislave

Dnešné kroky na turistickom krúžku smerovali do hlavného mesta - Bratislavy. Turisti si pozreli centrum mesta, prešli vianočné trhy a navštívili BIBIANU, kde si prezreli výstavu zameranú na viaceré umelecké štýly..

• Mikuláš v MŠ

Ďakujeme pani Hromadovej za sponzorstvo a organizáciu Mikuláša pre deti v MŠ. Deti sa veľmi tešili. Ďakujeme!

• Mikulášsky autobus

Divadelné predstavenie pod vedením Zuzany Haasovej - plné piesní  a hry na hudobných nástrojov v podaní zvieratiek pštrosa, somára a ježka.... Príde, či nepríde ten Mikuláš?? Či už tu bol??

• Pečenie medovníkov

Dnes naša škola zavoňala vôňou vianočných medovníkov, ktoré piekli deti prvého ročníka za pomoci p. učiteliek a p. kuchárok. Detičky sú šikovné a tento rok budú nápomocné mamičkám pri domácich prácach a pečení... :)

strana: